هرکسی ممکن است در شستن لباس اشتباه کند و  مشکلات شستن لباس با لباسشویی اتفاق بدی بیافتد . بعضی اوقات راه حل ساده است ، اما رفع برخی از اشتباهات سخت است . خشوبختانه ، حتی برای سخت ترین خطاهای لباسشویی همچنان امید است . حتی در صورت خرابی نیز راه حل وجود دارد . راه حل پیشنهادی ما برای تعمیر ،  تعمیر ماشین لباسشویی زیمنس خود می باشد . همان گونه که می دانید این شرکت آلمانی یکی از پرچمدارهای تولید کننده در لوازم برقی در جهان می باشد
ژاکت های کوچک شده
ممکن است به نظر چاره نا پذیر است اما اندک شانسی وجود دارد که هنوز هم بتوانید آن ژاکت را بپوشید . ارزش این را دارد که برای تغییر شکل دادن ژاکت خیس به اندازه اصلی آن تلاش کنید . 2 تا 3 قاشق ؛ذاخوری سر پر نرم کننده مو را به یک سطل آب هم دما با دمای اتاق اضافه کنید . ژاکت را دروم سطل بگذارید تا حدود 5 دقیقه خیس شود . ژاکت را روی یک حوله خشک تمیز قرار دهید و سعی کنید به آرامی و اهستگی الالیاف را کشیده و قبل از اینکه اجازه دهید روی حوله خشک شود ، شکل لباس را تغییر دهید .
لکه های خشک شده
پس از خشک شدن لکه ف حذف آن بسیار سخت است ، اما با این حال امکان پذیر است . اگر قبلا از یک پاک کننده لکه استفاده کرده اید ، دوباره آن را امتحان کنید . به احتمال زیاد شما نیاز به خیساندن یا استفاده از لکه بر قوی تر دارید . روی لباس های سفید از آب لیمو استفاده کنید و لباس را در آفتاب قرار دهید . اب لیمو و خورشید هر دو به عنوان ماده ای سفید کننده عمل می کنند . حتما لباس را قبل از شستشوی مجدد آبکشی کنید .
 
لباس های سفید کثیف نما ( چرک شده )
پارچه های سفید می توانند به رنگ زرد یا خاکستری در بیایند و کثیف نما شوند . برای لباس های سفید که خاکستری رنگ و کثیف نما شده اند ، خیساندن سه مرحله ای را امتحان کنید . لباس های سفید را ابتدا در محلول یک سطل پرآب و 2 قاشق غذاخوری مایع ظرفشویی خیس کنید . در مرحله بعد ، لباس های سفید را بشویید و در محلول 2 قاشق غذاخوری آمونیاک و یک سطل آب خیس کنید. بعد، لباس‌های سفید را بشویید و در یک سطل آب گرم و ۲ قاشق غذاخوری سرکه خیس کنید. لباس را کاملاً آب‌ کشی و خشک‌کنید. این روش خیساندن، لباس‌های شمارا روشن و تمیز خواهد کرد. در اینجا می توان اشاره کرد به ماشین ظرفشویی که شما می توانید برای جرم گیری از این محلول استفاده کنید که در صورت عدم جرمگیری شما باید به تعمیر ماشین ظرفشویی زیمنس خود بپردازید .
لباس های سفید که صورتی شده
یک جوراب قرمز در لباسشویی با لباس های سفید شما می تواند باعث صورتی رنگ شدن لباس های شما بشود . برای رفع این مشکل ، به مایع مخصوص رنگ بر نیاز دارید . این محلول برای شستشوی لباس های سفید رنگ گرفته اند ، معجزه می کند . همچنین این می تواند در از بین برد رنگ روی برخی از زمینه های رنگی یا طرح دار موثر باشد ، اگر چه خطر آسیب رسیدن به رنگ اصلی یا الگوی لباس آسیب دیده وجود دارد .
در اینجا باید گفت اگر شما نیازی به تعمیر یخچال ساید بای ساید زیمنس خود دارید می توانید به ما اعتماد کنید .


بوی کپک یا لکه کپک
آیا لباس های موجود در لباسشویی را فراموش کرده اید و اکنون آن های بوی بد می دهند ؟ اگر لباس های شما بو می دهند اما به اندازه ی سر سوزن ، کپک نزده اند ، ممکن است با سادگی بتوانید آن ها را با کمک سفید کننده ی مخصوص لباس های سفید یا سفید کننده مناسب لباس های رنگی ، دوباره بشویی . اگر لکه های کپک دارید ، شستن آب ژاول لکه ها را از روی لباس های سفید از بین می برد . برای لباس های رنگی از مخلوط سفید کننده اکسیژن مناسب لباس های رنگی ( یک قاشق چای خوری ) و پر اکسید هیدروژن ( یک لیوان به منظور پاک کردن محل لکه ها قبل از شستشوی کامل و آب کشی مجدد استفاده کنید . ممکن است خیس کرده لباس ها در محلول بوراکس نیز مفید باشد .
 
دستما کاغذی شسته شده
اگر یک دستمال کاغذی به طور تصادفی شسته شده اس ، رگه هایی از دستمال کاغذی را رویی تمام لباس های شما به جای می گذارد ، ساده ترین راه حل این است که بزرگترین تکه های مچاله شده دستمال کاغذی را که می توانید قبل از گذاشتن لباس در خشک کن ببینید ، جدا کنید . تکه های کوچک تر در فیلتر پرزگیر ، گیر می کنند . بعد از خشک شدن می توانید آن ها را بردارید . هرچه تکه های مچاله شده ی بیشتری را قبل از گذاشتن لباس در خشک کن جدا کنید ، بهتر است . وقتی لباس ها خشک شوند لباس ها را بتکانید تا تکه های دستمال کاغذی آویزان شده جدا شوند .
برچسب های شسته شده و خشک شده
بعضی اوقات یک برچسب آفرین روی لباس هایی که داخل لباسشویی انداخته می شوند ، جا می ماند . برداشتن برچسبی که شسته شده و خشک شده ، بسیار مشکل خواهد بود . از یک مکعب یخ برای یخ زدن محل لکه استفاده کنید و سعی کنید تا حد ممکن برجسب را با یک قاشق بخراشید . روغن بچه یا روغن پخت و پز را روی محل برچسب بمالید و سعی کنید بیشتر لکه را به محض شل شدن آن بخراشید . قبل از استفاده از ژل پاک کننده لکه و شستشوی مجدد ، آن ناحیه را با کمی مایع ظرفشویی و اب گرم بشویید و کامل آب کشی کنید .