در ادامه میتوانید بررسی کاملی از امکانات اپلیکیشن تک باکس که در سایت پانوشت ارایه شده است مشاهده کنید:

تا چندسال اخیر، تنها مرجعی که برای ثبت آگهی‌های استخدامی یا خرید و فروش وجود نیازمندی‌های روزنامه همشهری و بخش ویژه پنج شنبه بازار بود که  با آن می‌توانستید کالای نو یا دست دوم خود را بفروشید. به این صورت که روزنامه در ازای دریافت مبلغی، مشخصات کالا و شماره تماس فروشنده را در یک کادر کوچک چاپ می‌کرد و اگر خریدار بودید، برای یافتن کالای مورد نظر باید باید ده‌ها صفحه را ورق می‌زدید و به جستجو می‌پرداختید.

امروزه سایت‌ها و برنامه‌های مختلفی برای ثبت آگهی‌ها وجود دارند که کار را بسیار آسان‌تر کرده است. تک باکس یک اپلیکیشن برای اندروید است که می‌توانید آگهی خود را به رایگان در آن منتشر کنید تا افرادی که به دنبال حرفه یا کالای شما هستند به شما متصل شوند.

ثبت رایگان آگهی با تک باکسدر تک باکس آگهی‌ها در ابتدا بر اساس منطقه دسته بندی شده‌اند و با گزینه موقعیت از بالای صفحه می‌توانید شهر یا استان محل سکونت خود را انتخاب کنید تا برنامه فقط آگهی‌های مربوط به محل انتخاب شده را نمایش دهد. 

پس از آن باید نوع آگهی را انتخاب کنید. آگهی‌ها به ۱۰ دسته اصلی املاک، وسایل نقلیه، استخدام . کاریابی، خدمات، وسایل شخصی و... تقسیم شده‌اند که با انتخاب هرکدام از آن‌ها به دسته‌بندی‌های دقیق‌تری مواجه می‌شوید که پیدا کردن آگهی مورد نظر را آسان‌تر می‌کند. 

ثبت آگهی در تک باکس رایگان است و آگهی شما به مدت یک سال در برنامه قابل مشاهده است؛ اما اگر بخواهید آگهی خود را برجسته‌تر کنید تا بیشتر به چشم بیاید، باید یکی از پکیج‌های پیشنهادی برنامه را انتخاب کنید. با خرید این پکیج‌ها، آگهی شما از یک ماه تا یک سال به صورت ویژه نمایش داده می‌شود و در بالای همه آگهی‌ها قرار می‌گیرد. علاوه بر این در ثبت رایگان، شما می‌توانید از یک تا سه عکس به آگهی بیفزایید؛ اما با انتخاب پکیج های ویژه، امکان آپلود عکس‌های بیشتر تا ده عکس وجود دارد.

پس از بازکردن هر آگهی در ابتدا چند تصویر از کالا یا محیط قرار گرفته‌اند و در پایین، لوکیشن آن، تاریخ ثبت آگهی و شماره تماس آگهی‌دهنده قابل مشاهده است. در کادر بعدی با توجه به نوع آگهی، مختصری از اطلاعات و مشخصات آن قرار دارد؛ برای مثال در مورد فروش یک ساختمان، نوع آن، قیمت، متراژ، تعداد اتاق‌ها، ناحیه و... مشخص شده است و در آخر اطلاعات کامل آگهی در کادری با عنوان شرح آگهی قرار گرفته است.

ثبت رایگان آگهی با تک باکسبا سه گزینه پایین صفحه می‌توانید به صورت مستقیم با آگهی دهنده تماس بگیرید یا پیامک و ایمیل ارسال کنید. امکان اشتراک گذاری آن در شبکه‌های اجتماعی نیز وجود دارد. می‌توانید آگهی‌های منتخب خود را با استفاده از آیکون ستاره بالای صفحه به لیست پسندیده‌ها منتقل کنید تا بعدا آن را بخوانید یا آگهی‌های مشابه را با هم مقایسه کنید. 

برای ثبت آگهی از منو کشویی که در صفحه اصلی قرار دارد گزینه ثبت جدید را انتخاب کنید. سپس با پرکردن فیلد‌های مختلف و بارگذاری عکس‌ها، خیلی سریع و راحت یک آگهی رایگان بسازید.

تک باکس این امکان را به شما می‌دهد که به صورت رایگان هر وسیله‌ای از کتاب تا خودروی خود را برای در دید عموم قرار دهید. یا حرفه و شغل خود را معرفی کنید و حتی در بین آگهی‌ها به دنبال شغل دلخواه خود بگردید. همه امکانات تک باکس رایگان است اما در صورت تمایل، برای قرار دادن آگهی در بالای لیست می‌توانید پول پرداخت کنید. با این اپلیکیشن به سادگی و با چند کلیک و بدون واسطه معاملات خود را به انجام برسانید و در زمان و هزینه صرفه‌جویی کنید.

نقاط قوت:

• دسته‌بندی آگهی‌ها بر اساس نوع و موقعیت مکانی

• ایجاد  آگهی رایگان

• تنوع و گستردگی در دسته‌بندی‌ها و نوع آگهی‌ها

• رابط کاربری خوب

ورود به سایت پانوشت