چنانچه قصد دارید آگهی شما با کلماتی در صفحه اول گوگل باشد ...

پس از درج آگهی و تبلیغات خود در سایت تک باکس از راه های مختلفی می توانید ترافیک و بازدید کنندگان آگهی خود را بالا ببرید. برای انجام این کار کافی است موارد زیر را انجام دهید:
افزایش ترافیک با ایجاد لینک به آگهی

می توانید در سایر سایت ها لینک به آگهی خود در سایت تک باکس ایجاد نمایید و این کار را می توانید با ایجاد لینک از وبلاگ، وب سایت، فروم ها و سایر سایت هایی که به شما قابلیت ایجاد لینک را می دهند ایجاد نمایید. هر چه تعداد لینک های بیشتری به آگهی خود به سایت تک باکس ایجاد نمایید آگهی شما رتبه بهتری در موتورهای جستجو خواهد گرفت و در نتیجه بازدید کنندگان آگهی بالا خواهد رفت. با انجام این کار در صورتی که کلمه کلید شما در موتور جستجویی نظیر گوگل تایپ شود آگهی شما به عنوان اولین مطالب بالا خواهد آمد.


به اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی

چنانچه دارای شبکه اجتماعی نظیر چهار شبکه اجتماعی گوگل پلاس، فیس بوک، توئیتر و لینکدین هستید می توانید لینک آگهی خود را در آنها به اشتراک بگذارید و هم همچنین می توانید از دوستان خود نیز بخواهید این کار را برای شما انجام دهند و هر چه این عملیات به اشتراک گذاری بیشتر انجام شود آگهی رتبه بهتری خواهد گرفت. البته شبکه های اجتماعی دیگری به جز این چهار شبکه اجتماعی وجود دارند که در صورتی که در آنها عضو می باشید می توانید آدرس صفحه آگهی خود را در آنها به اشتراک بگذارید.


استفاده از قابلیت درج مجدد آگهی

در سایت تک باکس سیستمی وجود دارد که با ورود به کنترل پانل خود و رویت لیست آگهی های من می توانید آگهی قبلا درج شده خود را بارگذاری مجدد نمایید و که این عملیات آگهی شما را در لیست آگهی ها بالا می آورد و به عنوان آگهی های تازه درج شده نمایش می دهد و در نتیجه نیاز به درج مجدد آگهی نیست و کافی است هر چند وقت یکبار به سایت تک باکس مراجعه نموده و آگهی خود را بارگذاری مجدد نمایید.


تکمیل نمودن اطلاعات مربوط به آگهی

می توانید اطلاعات بیشتری در آگهی و تبلیغ خود درج نمایید و هر چه این اطلاعات تکمیل تر باشد آگهی شما رتبه بهتری در موتورهای جستجو خواهد گرفت. به جای درج توضیحات اجمالی آگهی حتما سعی نمایید توضیحات کامل آن را درج نمایید و در آگهی و تبلیغ خود از تصویر نیز استفاده نمایید. هر چه آگهی شما تکمیل تر باشد بازدید کننده بیشتری بدست خواهد آورد.

عدم درج دو یا چند آگهی با عنوان و توضیحات تکراری

دقت نمایید هر آگهی خود را فقط و فقط یکبار در سایت آگهی تک باکس بارگذاری نمایید و در صورتی که آگهی خود را چندین بار در سایت بارگذاری نمایید رتبه و تعداد بازدید کنندگان آگهی های شما بسیار پایین خواهد آمد.


درج آگهی های مختلف در سایت های مختلف

به جای آنکه یک آگهی را برای کلیه سایت های آگهی در نظر بگیرید برای هر وب سایت آگهی و نیازمندی یک آگهی مختص به خود ایجاد نمایید و آن را در سایت مورد نظر بارگذاری نمایید. بهتر است عنوان و کلیه متوون و حتی تصاویر مربوط به آگهی شما در هر وب سایت متفاوت باشد.