https://backority.ir/images/330761.jpg

"صاحب خونه شو" (خرید و فروش، رهن و اجاره)

اگر قصد رهن، اجاره، فروش یک ملک را دارید اما نمی دانید در بازار همیشه شلوغ مسکن چه کنید و چگونه بهترین نتیجه ممکن را داشته باشید؛ "صاحب خونه شو" را برای ثبت آگهی در زمینه خرید و فروش ملک به شما معرفی می کنیم. در واقع اگر صاحب ملکی هستید و می خواهید بنا به جامعه هدف با هر نرخی آن را اجاره، رهن داده و یا به بهترین قیمت بفروشید. این فرصت را از دست ندهید.

در واقع تمامی آگهی ها در اندک زمانی ثبت خواهد شد و شما می توانید اطلاعات کاملی درباره ملک خود درج کنید.

درگاه اینترنتی خرید و فروش ملک

در حال حاضر شیوه های جدید بازاریابی و فروش کالا جای خود را به مدل های سنتی مانند مشاورین املاک داده است، در واقع می توانید از مشاورین املاک آنلاین استفاده کنید.

شما ابتدا مشخصات دقیقی در مورد سازه خود به همراه تصویر ثبت می کنید، پس از آن نیز آگهی شما در اندک زمانی تایید شده و درج می گردد.

ضمن این که نیازی به پرداخت هزینه های اضافه به مشاورین املاک نیست.

  https://backority.ir/images/484552.jpg

اجاره  املاک مسکونی و تجاری به صورت آنلاین

ضمن این که اگر قصد اجاره ملک، خانه، زمین و یا واحد آپارتمانی را دارید و ترجیح می دهید این کار را سر فرصت انجام دهید، این امکان در حال حاضر در وب سایت جامع "صاحب خونه شو" قابل انجام خواهد بود.

همیشه آگهی های آنلاین فروش و خرید یکی از فرصت های مناسب برای شناخت بازار، توانایی مشتریان و ظرفیت های سرمایه گذاری در منطقه مورد نظر می باشد.

نیازی نیست که کار بازدید از املاک به صورت فیزیکی انجام شود، شما می توانید ملک مورد نظر خود را در استان و سپس شهر مورد نظر انتخاب کنید و در نهایت با استفاده از اطلاعات تماس درج شده، معامله را به پایان برسانید.