تارخچه تفال

هفتاد سال پیش مارک گری گور اولین مخترع ظروف نچسب باور داشت که دیری نمی پاید تا ظروف تفال جزیی جدا ناشدنی از هر آشپزخانه ای می گردد. وی نه تنها ظروف آشپزی بلکه لوازم و تجهیزات کوچک خانگی را در جهان متحول کرده است. مارک این ظروف را اولین بار با نام تجاری تفال در بازار عرضه کرد.

ابتکار و نوآوری تفال در ارائه محصولات برقی آشپزی، غذاسازها و ترازوها پایانی ندارد. تفال در بدو تاسیس همواره تمام تلاش خود را معطوف نیازهای مشتریان نموده و این نیازها را در قالب ایده‌های نو برآورده کرده است.تاریخچه تفال با نوآوری ها و ابتکارات جهانی قابل معرفی است.به واسطه دستاوردهای نامحدود و رشد پیش‌بینی شده ، تفال همواره در تولید لوازم نچسب آشپزی در جهان نوآور بوده و در ساخت زودپزها ، کتری‌ها ،اتوهای بخار و سرخ کن‌ها نیز پیشگام بوده است.

نمایندگی رسمی تفال در تهران

تفال آنلاین فروشگاه اینترنتی محصولات شرکت تفال میباشد و برند تفال tefal یکی از برندهای  شناخنه شده و معتبر در جهان است . تفال آنلاین با هدف فرهنگ سازی و ارتقای کیفیت فروش اینترنتی تمامی لوازم آشپزخانه اعم از برقی و غیر برقی پایه گذاری گردید و پس از جلب اعتماد مشتریان و رسیدن به اهداف اولیه تمام تلاش خود را جهت رضایت مندی هرچه بیشتر مشتریان به کار بسته است.

سابقه فروشگاه تفال آنلاین
مفتخریم اعلام کنیم فروشگاه تفال 27 سال سابقه درخشان در این عرصه را دارا میباشد. این تیم فعالیت خود را  با رعایت  قوانین کشور ایران از سال 1380 در بازار بزرگ تهران  وبعد ها در مرکز خرید پالادیوم آغاز نمود و همچنین از سال 1392 فروشگاه اینترنتی به آدرس tefalonline.com به منظور خدمت رسانی به مشتریان ساکن شهرهای دیگر کشور و همین طور امکان خرید آسان برای مشتریان خود راه اندازی کرد . ماموریت ما این است که شرایطی ایجاد کنیم که مشتریان آسوده خاطر در خانه هایشان لوازم مورد نیاز خود را بدون نگرانی و دغدغه انتخاب و خریداری نمایند. تفال آنلاین با دادن اطلاعات کافی و تنوع در عرضه محصولات به شما مشتریان گرامی حق انتخاب می دهد. به این منظور فروشگاه اینترنتی تفال دارای نماد اعتماد الکترونیکی دو ستاره از صنعت معدن  و تجارت  و مرکز توسعه تجارت می باشد. که خریدی مطمئن را برای مشتریان تضمین میکند و در تمامی صفحات سایت قابل مشاهده است .

ما در تلاش برای ارائه بهترین محصولات و خدمات از هیچ تلاشی فروگذار نخواهیم کرد .نمایندگی تفال انواع محصولات ساخت شرکت تفال  را با گارانتی اصلی این شرکت عرضه کرده و به مشتریان اطمینان خواهد داد که کالای فروخته شده در آن اصل میباشد.

گارانتی محصولات تفال آنلاین

تمامی محصولات فروشگاه تفال آنلاین رابطه ما با مشتریان تازه بعد از خرید آغاز  خواهد شد و شما را تا پایان فرایند گارانتی تنها نخواهیم گذاشت.