کولر مدل GM12LO-V یکی از محصولات تولید شده توسط Gree است که یک برند معتبر و جهانی بوده و دارای طرفداران زیادی در سرتاسر دنیا می‌باشد.

کولر GM12LO-V با طراحی خاص و منحصر به فرد از ۲ بخش خارجی و داخلی تشکیل شده که پنل داخلی آن بر روی دیوار نصب شده و دارای رنگ سفید براقی است که زیبایی خود را به رخ می‌کشد و پنل خارجی این کولرگازی گری نیز بیرون از خانه قرار می‌گیرد . این دستگاه اینورتر به کمک تکنولوژی Inverter توانسته مصرف انرژی خود را تا ۶۰درصد کاهش دهد به همین خاطر برچسب مصرف انرژی A را بدست آورده که نشان دهنده کم مصرف بودن این کولر می‌باشد .

باتوجه به روشن بودن مدام کولر هنگام خرید بهتر است که به مصرف انرژی آن دقت کنید تا هزینه های برق افزایش پیدا نکنند و در مصرف آن تا حد زیادی صرفه جویی کنید . از نکاتی که باعث شده این دستگاه  توجه افراد را به خود جلب نماید ، عملکرد سرمایشی و گرمایشی آن بوده که این امکان رو به دستگاه داده تا در فصل های سرد و گرم سال توانایی تولید هوای خنک و گرم را داشته باشد . اگر فروشنده قصد ، فروش کولرگازی بانه دارد این دستگاه را پیش نهاد می کنیم .

گاز مصرفی این دستگاه از نوع R410A بوده که دارای دمای جوش بالایی نسبت به سایر گازهای دیگر بوده قدرت سرمایش فوق العاده بالایی به همراه مصرف انرژی پایینی دارد همچنین این گاز دوست دار محیط زیست بوده و آسیبی به آن مثل دیگر گاز ها نخواهد زد . محصول GM12LO-V میتواند فضایی به مساحت ۲۰ الی ۱۰ متر مربع را تحت پوشش خود قرار دهد به همین خاطر این دستگاه در دسته ۱۲۰۰۰ قرار گرفته است ، به صورت کلی این دستگاه تشکیل شده است . یکی دیگر از وسایلی که می توان گفت کولرگازی ال جی که دارای ویژگی های زیادی است .